День поля Умань 22.06.2017

22 червня 2017 року в Географічному центрі України, на теренах Черкаській області, в м. Умань, компанія «ТерраВіта Україна» спільно зі своїм партнером «Седною-Агро» провела всеукраїнський День поля.

Відвідали наше свято біля 200 учасників. Присутніми були представники агропідприємств, наші дистриб’ютори, серед яких компанії «Ерідон», «Спектр-Агро», «ТДН», «Імперія-Агро», «Седна-Агро», і інші гості.

З привітальним словом звернулися до гостей Генеральний директор ТОВ «ТерраВіта Україна» Маркарова Каріна Армаісівна та Генеральний директор ТОВ «Седна-Агро» Яровий Олег Станіславович.

Пленарну частину провели Криничний Валерій Васильович, заступник комерційного директора ТОВ «ТерраВіта Україна», який розповів про гербіциди компанії, та Красовський Олександр Августинович, представник в Західному регіоні, який продовжив розповідь про інсектициди, фунгіциди та препарати для обробки насіння.

Про мікродобрива та позакореневе живлення рослин розповів комерційний директор ТОВ «ТерраВіта Україна» Маркаров Максим Васильович.

По завершенні презентації, була проведена вікторина на знання продуктів компанії «ТерраВіта Україна». Переможцям було вручено подарунки, а саме по 20л мікродобрива Солю В, РК.

На демонстраційному полі «Агро Арена» м. Умань учасники заходу мали можливість ознайомитись з результатами застосування різних систем захисту рослин від ТОВ «ТерраВіта Україна» в технологіях вирощування соняшнику, сої, гороху, кукурудзи.

Представник ТОВ «ТерраВіта Україна» у Вінницькій області Білик Віталій представив учасникам Дня поля системи захисту сільськогосподарських культур від компанії «ТерраВіта Україна».

На посівах соняшнику:

1 варіант: Внесення до посіву грунтового гербіциду Пандора 500, КС (S-метолахлор, 312,5 г/л + тербутилазин, 187,5 г/л) в нормі 4,5 л/га.

2 варіант: Внесення до посіву суміші грунтових гербіцидів Проксаніл 720, КЕ (пропізохлор, 720 г/л) в нормі 2,0 л/га + Старгезан 500, КС (прометрин, 500 г/л) в нормі 2,0 л/га.

Внесення фунгіцидів Голдазім 500, КС (карбендазим, 500 г/л) в нормі 0,5 л/га, Таффін 320, КС (азоксистробін, 120 г/л + ципроконазол, 120 г/л) в нормі 0,7 л/га у відповідні фази розвитку культури та мікродобрива Солю В, РК (бор 150 г/л) двічі по 1,0 л/га забезпечило надійний захист посівів соняшнику від хвороб.

На посівах кукурудзи:

Внесення, до посіву грунтового гербіциду Піонер 900, КЕ (ацетохлор, 900 г/л) в нормі 2,5 л/га, з послідуючим,( поява другої хвилі бур’янів) внесенням у фазу 7 листків культури препарату Салют 40, МД (нікосульфурон, 40 г/л) в нормі 1 л/га, забезпечило ефективний довготривалий захист посівів кукурудзи від бур’янів. Для компенсації дефіциту цинку внесено мікродобриво КОДА Zn-L, РК (Zn цинк-10,4 %, S сірка-11,2 %) в нормі 1,5 л/га.

Особливий інтерес викликав варіант із внесенням по сходах кукурудзи, у фазу 3-4 листочки, препарату Пандора 500,КС (S-метолахлор, 312,5 г/л + тербутилазин, 187,2 г/л) в нормі 4,5 л/га, який в даних умовах нестачі вологи показав прекрасний контроль всіх присутніх бур’янів. Для компенсації дефіциту цинку внесено також КОДА Zn-L, РК в нормі 1,5л/га.

На посівах сої:

Було внесено суміш грунтових гербіцидів Проксаніл 720, КЕ в нормі 2,0 л/га + Старгезан 500, КС в нормі 2,0 л/га. А подальше внесення суміші фунгіцидів Фулгор 250,КС (флутріафол, 250 г/л) в нормі 0,4 л/га + Голдазім 500, КС (карбендазим, 500 г/л) в нормі 0,5 л/га та + Солю В, РК в нормі 1,0 л/га, та через 6 днів фунгіцид Таффін 320, КС в нормі 0,7 л/га + Солю В, РК в нормі 1,0 л/га забезпечило надійний захист від хвороб і компенсувало дефіцит бору.

На посівах гороху:

Проти однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, застосовано страховий гербіцид Грантокс 500,РК (МЦПА у формі солей диметиламіну натрію, калію, 500 г/л) в нормі 0,5 л/га. З настанням відповідної фази злакових бур’янів (однорічні 2-4 листки бур’яну, багаторічні за висоти 10-15 см бур’яну) було використано грамініцид Топланц 240, КЕ (клетодим 240, г/л) в нормі 0,4 л/га + ПАР СТАФ в нормі 1,2 л/га. Для боротьби з шкідниками застосовано інсектицид Бестселлер Турбо 200, КС (альфа-циперметрин, 200 г/л) в нормі 0,08 л/га.

Під час огляду учасники заходу обговорювали питання, які в нинішніх умовах є найбільш актуальними і вимагають негайного вирішення. Також учасники і організатори Дня поля обмінювались практичним досвідом, отриманими враженнями і на завершення побажали гарних врожаїв всім тим, хто причетний до праці хліборобів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.